تبلیغات
تک شاخ - اعتقادات و نمادهای فراماسونری
تک شاخ
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : mohsen
نویسندگان
در ابتدا باید عرض كنم كه از سیتره ی فراماسونری در ایران و جهان بسیار شوكه شدم...  ولی باید با اطلاع رسانی صریح گامی هر چند كوچك برای مقابله با این پدیده ی شوم برداریم.....امیدوارم مطالب زیر مفید باشه....

 اعتقادات و نمادهای فراماسونری: مایكل هاوارد، مورخ آمریكایی می‌نویسد: «چرا مسیحیت منتقد فراماسونری است؟ پاسخ این سؤال در اسرار(الحادی) فراماسونری نهفته است. اگر این اسرار در دسترس عموم قرار گیرد برای كسانی كه از فلسفه آن مطلع نیستند قابل درك نخواهد بود. در حقیقت احتمال این كه بسیاری از اعضای لژها نیز معنای این اسرار را درك كنند پائین است. در میان كسانی كه به درجات بالای سازمان رسیده‌اند، ماسون‌هایی وجود دارند كه خود را وارثان سنت كهن و متعلق به دوران پیش از میلاد می‌دانند كه از اعصار پیشین به تواتر به آنها منتقل شده است. ماسون‌های عالی‌رتبه دانش خاص خود را از سایر اعضا مخفی نگه می‌دارند». ماسون اعظم، نكدت اجران می‌نویسد: «بعضی ماسون‌ها گمان می‌كنند فراماسونری نوعی سازمان نیمه‌مذهبی ـ نیمه‌خیریه است كه در آن می‌توانند ارتباطات اجتماعی پسندیده داشته باشند و لذت ببرند. عده‌ای دیگر فكر می‌كنند هدف فراماسونری این است كه از انسان‌های خوب انسانهای بهتری بسازد. باز عده‌ای گمان می‌كنند فراماسونری محل شخصیت‌سازی است. به طور خلاصه كسانی كه با نحوۀ خواندن و نوشتن زبان خاص ما آشنا نیستند، معنای نمادها و تماثیل را به این شكل درك می‌كنند».

بخشی از عقاید رسمیِ ماسون ها عبارتند از: اعتقاد به نوربخش بودن شیطان(*Lucifer)و بزرگداشت او و نمادهای شیطانی، بزرگداشت الهه های ملل باستان، مانند ایزس، لات، بعل، و ...، احترام به عقاید مشرکان جاهلیت (Paganism)و عمل به آداب و رسوم مصر باستان، اعتقاد به ماتریالیزم(ماده گرایی)، و عدم اعتقاد به روح.

* به اعتقاد آنها «لوسیفر» نماد نور عقل و قوه درک بشر است. از آغاز عصر به اصطلاح «روشنگری» در قرن هجدهم و قدرت یافتن فراماسونری، فرهنگ غربی بر اساس انکار خداوند شکل گرفته و به تدریج «لوسیفریانیزم» جایگزین «مسیحیت» گردیده است.

فراماسونها سابق بر این وجود خالق هستی را به کلّی انکار می کردند، اما امروزه که با پیشرفت علم و مکشوف شدن گوشه ای از اسرار شگفت انگیز کائنات، عقل بشری به درجه ای از کمال رسیده است که از انکار بدیهیات دست کشد، فراماسونها ناگزیر ابراز می دارند که مانند ادیان آسمانی به یک وجود برتر اعتقاد دارند که نام آن را«معمار بزرگ کائنات»[24] یا «وجود اعلی»[25]نهاده اند که البته از نظر ایشان، این وجود همان «تعادل موجود در عالم خلقت» و یا «انرژی ایجاد کنندۀ تعادل عالم خلقت» است: «ثابت گردیده است که خداوندی که همه چیز را به وجود آورده و کائنات را احاطه نموده، همان انرژی است!».[26]«شما بنا به میل و اراده تان، روح و هوشتان یا بر اساس درک و ایمانتان می توانید خدا را با نام های طبیعت، قدر، قدرت یا قانون بخوانید!».[27]

این تشکیلات برای تضمین بقای اعتقاد اصلیِ خود مبنی بر انکار وجود آفریدگار در دورۀ معاصر که علم راهی تردیدناپذیر به سوی خالق هستی گشوده است، از راهی جدید و خطرناک وارد شده و با تبلیغات وسیع پیرامونِ اصالت و قدرت برترِ انرژی و نیز ذهن، این عقیدۀ انحرافی را جایگزین اعتقاد به خالق کائنات کرده و با الفاظ فریبنده و بی محتوا به اغوای جوانان سرتاسر جهان مشغول است. در اظهار نظرهای ماسونها، از ابتدا هر امر مرتبط با خدا و مذهب نفی گردیده است:

«اعتقاد به بقای روح، فرو رفتن در اوهام و تخیلات است».[28]

«قبول امر حیات انسان پس از مرگ توسط مرام ماسونی که مرامی خردگرا و پوزیتیویست است، امکان پذیر نمی باشد».[29]

در یکی از آخرین آثار پر فروش فراماسونری به نام «نماد گمشده» ( اثر جدیدِ نویسندۀ «کد داوینچی»)، از ابتدا تا انتها به ترتیب چنین عباراتی به چشم می خورد: تمرکز ذهن قابلیت تغییر جرم مادی را دارد- افکار ما می تواند تا ذرّات بنیادی رسوخ کند- ذهن واقعاً قادر به دگرگونی جهان مادی است- دانش صحیح بشر را قادر به انجام کارهایی شگفت انگیز و خداگونه می کند- ما صاحب کائنات هستیم!- وحدت با کائنات!- تو خودت خدا هستی!- زندگی پس از مرگ ساخته و پرداختۀ ذهن بشر است!- اگر اجدادمان امروز ما را می دیدند به طور قطع تصوّر می کردند ما از خدایان هستیم!- از خداوند در کتاب مقدس به صورت جمع یاد شده، زیرا اذهان بشر جمع است!
فراماسونها به یاری امکانات وسیع رسانه ای خود حتی تئوری های علمی را نیز مصادره کرده آنها را در راستای القای این معانیِ انحرافی به مخاطب به کار می گیرند. به عنوان نمونه، تئوری استرینگ(ارتعاش) در فیزیک جدید، در کتاب و فیلم «راز» که سالهاست پیرامون آن تبلیغ می شود چنین معرفی می گردد:

چگونه هستی را با قصد و نیت كنترل كنیم؟!- تئوری استرینگ راهی است برای توصیف تمامی نیروها و همۀ ماده ها، از اتم گرفته تا كرۀ زمین و تا آخر كهكشانها، از تولد زمان تا آخرین ثانیۀ هستی، از ازل تا ابد در یك تئوری واحد؛ یك تئوری برای همه چیز! - تصور كنید كه ما می توانستیم فضا یا زمان را كنترل كنیم- از آنجایی كه تمامی هستی انرژی است و انرژی هستی هیچ وقت از بین نمی رود و می دانیم كه این انرژی به راحتی قابل به دست آوردن است، پس در این صورت ما هر آنچه را كه در دنیا بخواهیم می توانیم از طریق این تئوری ساده به دست آوریم-این رؤیایی است كه ذهن باهوش ترین دانشمندان را از زمان انیشتین شیفته خود ساخته است و اكنون دانشمندان آن را یافته اند. آنان به این نتیجه شگفت انگیز رسیده اند كه دنیایی كه در آن زندگی می كنیم، تنها دنیای موجود در هستی نیست (فراماسونری که تا چند دهه پیش متافیزیک را به کلی انکار می کرد امروز تازه به این نتیجه رسیده است!). این موضوع حدود یكصد سال علم را در تاریكی فرو برده بود؛ این كه ممكن است دنیاهای مخفی مرموزی ورای حواس انسانی وجود داشته باشد. عارفان پیش تر ادعا كرده بودند كه چنین مکانهایی وجود دارند، آنها گفته بودند كه این دنیاها پر از ارواح و اشباح هستند! و امروز در قرن بیست و یکم آن چیزی كه علم پیشرفته می خواهد این است كه این خرافات را از لحاظ علمی اثبات كرده و معنا دار سازد!*– مصاحبۀ لَری کینگ، مجری شبکۀ تلویزیونی سی.اِن.اِن با آنتونی رابینز، نابغۀ قرن و یکی از بزرگترین روانشناسان جهان پیرامون قانون جذب و راز**.

*حال که دیگر نمی توانند منکر متافیزیک شوند نام آن را خرافات نهاده اند! معنادار ساختنِ آن نیز یعنی تصرف آن و ارائۀ تحریف شدۀ آن به مردم در راستای انحراف آنان از فطرت خداپرستی. خرافه معرفی نمودنِ دین یکی از راهبردهای فراماسونری است. فراماسونها و عوامل ایشان سعی می کنند واژه های «ادیان» و «خرافات» را به صورت توأم به کار ببرند. این راهبرد چندی است که به صورت هماهنگ از رسانه های فارسی زبان از لس انجلس تا لندن به کار گرفته شده است.

فراماسونری و صهیونیزم امکانات وسیع رسانه ای خود را به طور سیستماتیک در خدمت ترویج این تئوری ها برای انحراف بشریت از فطرت خداپرستی به کار گرفته اند و متأسفانه عدۀ بسیاری از مردم جهان از روی ناآگاهی با ایشان همکاری کرده و برای این محصولات تبلیغ می کنند. متأسفانه امروز، بسیاری از مبانی اعتقادی ‌ماسونی در قالب آثار روان‌شناسی به مردم تحمیل می گردد.

فراماسونری برای نابودی بزرگترین مانع سد راه خود که دین و خداپرستی می باشد، مکتب اومانیزم(انسان پرستی) را ابداع کرده است تا تقدّس انسانیت را جایگزین تقدّس الوهیت نماید.

كرلیس لامنت، از سخن سرایان اومانیزم، در كتاب «فلسفه اومانیزم» می‌نویسد: «اومانیسم معتقد است كه ماده و انرژی اساس جهان است و ماوراء الطبیعه وجود ندارد. غیرواقعی بودن ماوراء الطبیعه به این معناست كه اولاً در سطح بشری، انسان‌ها دارای روح غیرمادی و جاودان نیستند، و ثانیاً در سطح جهانی، عالم صاحب خدای غیرمادی و فناناپذیر نیست»-Lamont,The Philosophy of  Humanism, 1977, p. 116   جی. دی. باك نیز در كتاب «فراماسونری اسرارآمیز» می نویسد: «تنها خدایی كه فراماسونری قبول دارد انسان است». امروز فراماسونری با محور قرار دادن مکاتب اومانیزم و اپیکوریزم(لذت پرستی) در حوزۀ فعالیتهای فرهنگی- اجتماعی خود به دو دستاویز محکم برای جلب اکثریت گمراه جامعۀ بشری دست یافته است.
فراماسونها به شدت نمادگرا هستند. نمادها در اثر تکرار، به صورت ناخودآگاه در اذهان تثبیت می شوند. یکی از نمادهای فراماسونری، برج باریک و بلندی است که رأس آن به شکل هرم بوده و «اُبِلیسک» نام دارد. این نماد در میادین بیشتر شهرهای غرب خودنمایی می کند. حضور این نماد در هر کجای جهان نشان دهندة حضور و سلطة فراماسونها بر مقدّرات آن سرزمین است. بزرگترین ابلیسك دنیا در شهر واشنگتن ساخته شده كه ارتفاع آن به 555 متر می رسد و رؤسای جمهور آمریكا سوگند خود را در پای آن یاد می كنند.


تصویر دوم از سمت راست، ابلیسک شهر واشنگتن، و تصویر اول از سمت چپ، یکی از جمراتی بود که حاجیان بدان سنگ می زدند و حکومت سعودی آن را تخریب و به جایش دیواری بنا کرده است.


چشم جهان بین در کلیسا
 ابلسیک نماد ابلیس و سمبل آلت تناسلی یکی از شیاطین اساطیری است که در مصر باستان مظهر زایندگی و باروری قلمداد می شد و در فراماسونری مظهر لذت و حیات بوده و دارای تقدّس است!ترک خوردن ابلیسک پایتخت آمریکا در پی زلزله ماه آگوست 2011؛

علامتی ظریف از زوال قریب الوقوع نظام شیطانی حاکم بر زمین


علامت پرگار و گونیا و زمین شطرنجی نیز از نمادهای فراماسونری است. یکی از دیگر نمادهای اصلیِ فراماسونری «هرم» است که در معماری برخی از بناها در غرب مورد استفاده قرار می گیرد و متأسفانه در معماری کشورهای اسلامی نیز وارد شده است(روند استفاده از هرم در معماری ساختمانها در شهرهای کشور رو به فزونی است. سازندگان این بناها دانسته یا نادانسته نماد شیطان بر پا می کنند. متآسفانه حتی مسجدی در تهران به سبک معماری کاملاً ماسونی ساخته شده است).


یکی از اهرام ثلاثه مصر باستان

هتل لاکسور واقع در شهر لاس وگاس(ایالت نوادای آمریکا)
 بنای یادبود ماسونی در شهر ایلات اسرائیل
 مرکز خرید وافی،دوبی(امارات متحدۀ عربی)


 فراماسونها برای رتبه بندی های ماسونی و... در لژها گرد هم می آیند.از جمله مناسک فراماسونها و شیطان پرستان برای جلب رضایت شیطان و بهره مندی از امدادهای او در این گردهمایی ها انجام «قربانی» است که معمولاً کودکان برای آن انتخاب می شوند. انجام مراسم قربانی بر زمین شطرنجی، بین دو ستون نور و ظلمت، در اوقاتی خاصّ صورت می گیرد.

مراسم شرک آمیز قربانی در فراماسونری ریشه در انحراف یهود و تقلید ایشان از مناسک و اعتقادات اقوام مشرک مجاور دارد.

«آنها از تمامی فرامین خداوند رویگردان شدند و دو گوساله از فلز ساختند. ستونی (ابلیسک) ملعون ساختند و به پرستش بعل و شیاطین مشغول شدند. آنها حتی دختران و پسران خود را در آتش قربانی نمودند. آنها با پیشگویان و فالگیران به صحبت پرداختند و سحر و جادو به کار گرفتند و خود را به شیطان فروختند. خداوند را خشمگین ساختند و خدا در خشمش آنها را از خود دور ساخت. تنها طایفۀ یهودا در زمین باقی ماند. اما حتی مردم یهودا نیز از اطاعت فرامین خداوند سرباز زدند. آنها همان راههای شیطانی را که بنی‌اسرائیل رفته بودند را در پیش گرفتند. پس خداوند تمام بنی‌اسرائیل را پس زد، آنها را مجازات کرد و تسلیم دشمنان و مهاجمین نمود تا نابود شدند»- کتاب دوم پادشاهان 20-16: 17.

«شما محرابِ مولوخ را بر پا کردید و ستارۀ خدایتان رفان را. شما برای پرستش، بتها را بر پا کردید. به همین سبب شما را به بابل به تبعید می فرستم»- انجیل؛ 43: 7.

«باز هم به بنی اسرائیل می گویم: هر کس، چه بنی اسرائیل و چه دیگران، فرزندش را به مولوخ دهد، همانا مجازات او مرگ است و من رویم را از او خواهم گرداند»- سِفر لاویان 5-2: 20.

و در کتاب ارمیای نبی می‌خوانیم: «آنها در درۀ هینون، توفِت هایی بلند ساخته اند تا پسران و دخترانشان را در آتش بسوزانند».

این در حالی است که در تلمود بابلی می خوانیم: «میشنا: کسی که فرزندش را به مولوخ می دهد مجازات نخواهد شد»-سن هدرین 64. 

البته فراماسونها امروز کودکان خویش را قربانی نمی کنند بلکه این کار را با کودکان ربوده شده انجام می دهند. چندین سال پیش هنگامی كه تصمیم به تعمیر و بازسازی خانه‌ای که بنجامین فرانکلین آمریکایی در هنگام اقامت در لندن در آن سکونت داشت گرفته شد، کارگران باقیمانده ده جسد را در خانه این پدر محترم آمریکا پیدا کردند كه شش تای آنان کودک بودند. اعلام شد كه وی احتمالاً این اجساد را برای تشریح و مطالعات علمی به خانه آورده است  اما شواهد موجود حکایت از آن دارد که آنها به سبک شیطان پرستها و ظاهراً در یک مراسم قربانی کشته شده اند. لازم به ذكر است كه فرانكلین از اعضای "Hellfire Club" بود. این كلوپ انگلیسی ویژه شخصیتهایی بود كه علاقه به امور «غیر اخلاقی» داشته و عمدتاً در سیاست بودند("Do what thou wilt" یعنی: «هر چه دلت خواست بكن» شعار این کلوپ بود، یعنی فلسفه معروف به «تلما» که بعداً توسط آلیستر کرولی نیز ارائه شد).


دیوید آیک محقق انگلیسی هنگام صحبت درباره اجساد پیدا شده در خانه فرانکلین


 

برای مطالعۀ مقالاتی مستند در این زمینه به پایگاههای ذیل مراجعه فرمایید:

bidari-andishe.blogfa.com - alvadossadegh.com ،مقالۀ «گذری بر موضوع قربانی انسان در آئین های رازآلود» 

ابلیس که بنا بر شهادت قرآن جاویدان، به عزّت خداوند سوگند خورده است که بشریت را گمراه نماید، و نیز بنا بر شهادت قرآن، به اولیای خویش وحی و الهام می نماید، خود در لژهای فراماسونری حضور می یابد. آنچه کابالیستهای یهودی کهن پی ریختند و اخلاف ایشان نسل اندر نسل در جهت گسترش آن کوشیدند امروز به صورت سیطرۀ تشکیلات فراماسونری و نظام حاکمیت ابلیس بر زمین درآمده است. قرآن تصریح می کند که کید ابلیس ضعیف است، اما علت دست یابی او به چنین سطحی از قدرت در زمین این است که عده ای از انسانها نیروی فکر و اراده و همچنین کالبد خود را در اختیار او قرار داده اند. فراماسونها ابزار ابلیس برای گسترش شرّ و فساد و گمراهی در زمینند و در ازای ارائۀ این خدمات، از کمکهای وی در جهت گسترش قدرت و افزایش ثروتشان بهره مند می گردند. برای اطلاع بیشتر تماشای مستند «ظهور» را به خوانندگان محترم توصیه می کنیم: arrivals.mouood.org


مراسم قربانی در برابر مولوخاعداد سیزده، و سی و سه اعداد مقدس ماسونها هستند. فراماسونها در بسیاری از نماد های خود، تعداد اجزاء را 13 قرار می دهند(مانند تعداد ردیفهای سطح هرم ایلومیناتی بر اسکناس دلار آمریکا و...).

سیر ماسون دارای سی و سه رتبه است که سه رتبۀ اولیۀ آن به ترتیب عبارتند از: کارآموزی، کاریاری، و استادی. ماسونی که به درجۀ سی و سه می رسد، قدرت زیادی داشته و ماسون اعظم نامیده می شود. وی بالاترین مقام لژ را در اختیار دارد. لژها بر اساس ضوابطی توسط گراند لژها(لژهای بزرگ) هدایت می شوند. هدایت عضو فراماسونری از رتبۀ چهارم به بالا با گراند لژها نیست، بلکه با «شورای طریقت ماسونی» است که بر کل تشکیلات ماسونی احاطه دارد. اعضای جدید غالباً به اغوای ثروت و قدرت، نسبت به ورود به تشکیلات تمایل نشان می‌دهند. در این سطح، اعضاء تنها تصوّر می کنند که فراماسونری یك باشگاه اجتماعی مخفیِ مبتنی بر اخلاقیات شهسواری است. عضو جدید چشم بسته به محل تشکیل جلسات برده می شود، و هنگامی که وی چشم می گشاید با افرادی روبرو می شود که با چهره های پوشیده با وی سخن می گویند. فردی که به جامعۀ برادران فراماسون بپیوندد سوگندنامه ای را امضا می کند که بر اساس آن باید با رازداری و وفاداری کامل خود را وقف اهداف انجمن سازد. در صورت افشای اسرار سازمان، عضو خاطی به شدیدترین نوع مجازاتها محکوم می گردد، اما با این حال بسیاری از این تشکیلات خارج شده و اسراری از آن را برملا کرده اند. سناریوی كلی انجمن در اختیار هیچ كس نهاده نمی‌شود، فقط تكه‌هایی از آنچه كه به نظر می‌آید تصویری از طرحی فوق‌العاده مهم باشد به آنها داده می‌شود. هر چه درجۀ عضو جدید در تشکیلات ارتقاء می یابد، درهای بیشتری از لحاظ شغل و جایگاه اجتماعی به روی او گشوده می‌شود. برای صعود به درجات بالاتر، فرد باید آموزشهای لازم را دیده و مراتب سرسپردگی را به طور کامل ثابت کرده باشد. فراماسونری با استفاده از ابزارهای تطمیع و تهدید و محاصرۀ ذهنی و... از افراد عادی، اشخاصی سرسپرده و مطیع می سازد که فارغ از منطق، همۀ روابط عاطفی و اخلاقی و خانوادگی را نفی می کنند. فراماسونها در مراسم خویش از وسایل و ابزاری چون گونیا و چکش و پرگار و پیش بند و... استفاده می کنند که برای هر یک معانی و مفاهیم خاصی وضع کرده اند. رعایت این همه آداب و رسوم برای رشد روحیۀ اطاعت و ایمان به تشکیلات است. در رأس هرم انجمن، گروهی  قرار دارد كه از دستور كار كامل سازمان مطلّع است. این گروه نخبۀ برخوردار از امتیازات خاص، تحت عنوان «ایلومیناتی» شناخته می‌شود. تساهل وتسامح (تلورانس) از اصول مبناییِ فراماسونری است. لژهای فراماسونری تلاش می کنند تا با تبلیغ مدارای اعتقادی، جوامع گوناگون را از نظر عقیدتی متزلزل کرده و بدین ترتیب موانع نفوذ را از سر راه خود بردارند. فراماسونها علائم خاصی چون نحوۀ لباس پوشیدن، صحبت کردن، دست دادن و... برای خود وضع می کنند تا اعضای لژهای گوناگون از این طریق یکدیگر را در مجامع عمومی شناسایی کنند. فراماسونهای رده های بالاتر، رده پائینی ها را می شناسند، اما رده پائینی ها، رده بالایی ها را نمی شناسند.


سلسله مراتب فراماسونری


مُهر بزرگ ایالات متحده 


  عقاب دو سر ماسونی


عقاب دو سرِ ماسونهای(order of Malta)


ستارۀ پنج پرِ کابالا و شیطان پرستیعلامت آنخ (Ankh) – این علامت فراماسونری امروز یکی از نمادهای «فمنیسم» است.


برجسته ترین افراد خاندان سلطنتی انگلستان پس از رسیدن به سن 21 سالگی رسماً به عضویت تشکیلات ماسونی انگلستان در می آیند. نخست وزیران انگلیس در 150 سال گذشته، همگی از استادان اعظم فراماسونری بوده اند. کتاب برادری، نوشتۀ استفان نایت که دربارۀ نفوذ فراماسونری در حکومت انگلستان بود توسط دولت این کشور از بازار جمع آوری گشت و نویسنده نیز 18 ماه پس از چاپ کتابش در سن 33 سلگی به قتل رسید. سلطه صهیونیزم بر سیاست و اقتصاد انگلیس در آغاز قرن بیستم به جایی رسید که ویلفرید اسکاون بلونت، آزادیخواه انگلیسی که خود به یکی از خاندان های اشرافی انگلیس تعلق داشت، درباره آن  نوشت: «امروزه امپراتوری بریتانیا  نه به وسیله انگلیسی ها و طبق اصول انگلیسی یا حتی به خاطر منافع انگلیسی، بلکه به وسیله یک دار و دسته اشرار بین المللی اداره می شود که تمامی حیات اجتماعی ما را به فساد کشیده اند و پول تنها خدای آنان است. انگلستان به عنوان یک ملّت، با تمامی آرمان های کهنش به سان سایر ملّتهای مسیحی مرده است...». شایان ذکر است که شبکه تلویزیونی بی بی سی اخیراً در تلاشی مذبوحانه برای خنثی سازی افشای اسرار فراماسونری و انحراف اذهان از فعالیتهای کنونی آن، با نشان دادن یکی از لژهای فراماسونری لندن گفت که:  این ساختمان که تصور می شده است محل سازماندهی بسیاری از توطئه های تاریخ معاصر باشد اکنون برای بازدید عموم آزاد است.  یعنی فراماسونری به تاریخ پیوسته و امروز دیگر نگرانی از توطئه های این سازمان موضوعیت ندارد!

«براساس اسناد سازمان جهانی فراماسونری، چهارده تن از رؤسای جمهوری آمریكا از سال 1799 تا 1966 از جمله جرج واشنگتن و هری ترومن و پادشاهان انگلیس، سوئد، آلمان، زمامداران فرانسه و قهرمانان انقلاب كبیر آن كشور از قبیل روبسپیر و دانتون و... همگی فراماسون بوده اند»- اسناد ساواك به نقل از كتاب «فراموشخانه و فراماسونری در ایران» نوشته اسماعیل رائین درج شده در جلد دوم كتاب «استاد فراماسونری در ایران»- موسسۀ مطالعات و پژوهش های سیاسی- چاپ اول، 1380.

پنجاه تن از 56 امضاء کنندۀ بیانیۀ استقلال آمریکا (1776 م.) ماسون بوده اند. بیشتر رؤسای جمهور آمریکا عضو جوامع مخفی چون Masonary، Freemasonary، Occult، Theosophical Society، Illuminati و... بوده اند. جرج واشنگتن، اولین رئیس جمهور و بنیانگذار کشور آمریکا مقام ماسون اعظم داشته و معماری آرامگاه وی و همچنین کاخ سفید بر اساس معماری کنیسه های یهودی و لژهایفراماسونری طراحی شده است.
  پرگار و گونیای ماسونی بر سنگ قبر جرج واشنگتن( حرف G نمایانگر کلمه goat به معنی بز است که مقصود از آن، ابلیس می باشد)بر اسکناس‌ دلار آمریکا ابلیسکی با هرم ناتمام و چشم جهان بینِ ایلومیناتی نقش شده که در نمادهای ماسونی به معنای این است که: «ما سهم خود را انجام داده‌ایم و با ظهور لوسیفر (ابلیس یا ناجی بزرگ ماسونها) هرم کامل خواهد شد». بر بالای این نماد که مُهر بزرگ نام دارد، به لاتین نوشته شده:”Annuit cœptis” یعنی: «او از اعمال ما راضی است». و در پائین نوشته شده: “Novus ordo seclorum” یعنی: «نظام نوین دنیوی».  بنیانگذاران فراماسون ایالات متحده، آرمان ها و مقاصد فرقه صهیونیزم را در عمق ساختار سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی این كشور جای دادند.


*بنا بر اخبار رسمی، خزانه داری فدرال ایالات متحده سال گذشته اعلام کرد که از تاریخ 21 آوریل 2010، جملۀ “In God We Trust” را از روی اسکناس دلار حذف می کند.   

جان اف. کندی و ابراهام لینکلن دو رئیس جمهورِ غیر ماسون آمریکا بودند که هر دو ترور شدند. جان اف. کندی پیش از این که هدف سوء قصد قرار گیرد در یک سخنرانی اعلام کرد: «ما در سراسر جهان با کانون توطئه ای بیرحم مواجه هستیم. این کانون بر پایۀ فریب و حرص برای توسعۀ منطقۀ نفوذش استوار است. سیستمی که منابع انسانی و مادی وسیعی را برای ساخت دستگاهی بسیار کارآ و منسجم به زور به خدمت گرفته و عملیات نظامی، جاسوسی، اقتصادی، سیاسی و علمی را با هم ترکیب کرده است. آماده سازی و تدارکاتش پنهانی است نه در معرض دید عموم، و اشتباهاتش دفن می شوند نه تیتر روزنامه ها...». آمرین ترور کندی قتل فجیعی برای وی طراحی نمودند تا درس عبرتی برای رؤسای جمهور بعدی باشد. وی در حالی که با همسر خود در صندلی عقب اتومبیل کروکیِ مخصوص رئیس جمهور نشسته بود و در احاطۀ موتورسوارانِ اسکورت در حال حرکت بود، از بام یک ساختمان از ناحیۀ سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت. معمّای این سوء قصد هرگز حل نشد. تشکیلات فراماسونری بر تربیت و طراحی فکر انسان تأکید ویژه دارد و معماریِ ساختمان در این تشکیلات سه قرن است که جای خود را به معماریِ به اصطلاح «انسان آزاد» داده است. این تشکیلات سازمان یافتۀ بین المللی بر مخفی نگاهداشتن ماهیت یهودی خود اهتمام بسیار ورزیده و خود را سازمانی مسیحی معرفی می كند كه عمده فعالیت آن در قالب ایجاد مؤسسات خیریه و کمک رسانی است. بسیاری از اعضای رده پائین فراماسونری نیز از آنچه از شیطان پرستی و به كارگیری جادوی سیاه در سطوح بالای تشكیلات انجام می گیرد بی اطلاع می باشند. از میان اعضای رده پائین، تنها آنهایی كه قابلیت ذاتی برای شیطان پرستی دارند به مدارج بالا راه می یابند.


تبلیغات ماسونی:

فراماسونری؛ برای بهتر ساختن مردان خوب...!!

(در تصویر فوق برخی روسای جمهور و هنرپیشگان و دیگر مشاهیر آمریکایی به چشم می خورند)


 یک لژ ماسونیجرج بوش در جمع فراماسونها 

طرح ایجاد بناهای شیطانی در بقاع مقدس اسلامی: امروز برج ساعتِ ابراج البیت(متعلق به مجموعۀ بن لادن) که شباهت عجیبی به ابلیسکِ ساعت بیگ بن در لندن دارد در حال قد افراشتن در جوار خانۀ کعبه است. این برج با ارتفاع 595 متر در میان دو برج کوتاهترِ دروازه مانند قرار گرفته است. دو ستون دروازه ای شکل بر زمین شطرنجی در مصر باستان در میان ساحران و پس از آن در میان کابالیست‌ها و فراماسونها، دروازۀ ارتباط با جهان ماورائیِ ابلیسی شناخته می شوند. ارتكاب اعمال شنیعی چون توهین به مقدسات و انجام قربانی در این دروازه موجب ارتباط ایشان با شیاطین جنّی می شود. قرار است که ساختمانهای ابراج البیت در روز 21 سپتامبر 2012 که از نظر فراماسونها «روز شیطان» است افتتاح شود. نماد كهن شیطان در صحرای عرفات 3 اُبلیسک بود که هر ساله توسط میلیون‌ها زائر خانۀ خدا در مناسك «رمی جمرات» سنگ باران می‌شد. حكومت سعودی این سه نماد را برداشته و به جایش دیواری بنا کرده است (در حالی که این امکان وجود داشت که برای ممانعت از مصدومیت احتمالی حاجیان در این مراسم ترتیب دیگری اتخاذ شود) نماد ابلیسك در حالی از مناسك حج حذف می‌شود كه سِر نورمن فاستر، معمار انگلیسی و ماسون بلندپایه كه پروژۀ بازسازی مكه در دست اوست، در سراسر جهان نمادهای ابلیسك یا هرم‌های ایلومیناتی بر پا می‌كند (ساخت این نمادهای شیطانی در جوار کعبه که مسلمانان از گوشه و کنار جهان به سوی آن نماز می خوانند در حالی است که وهابیون در حال تخریب تمامی آثار و نمادهای اسلامی به عنوان مظاهر شرک و بت پرستی هستند. لطفاً عنوان «جنایات وهابیت» در بخش «وهابیت» را مطالعه فرمایید).


امروزه کارگزاران بیشتر کشورها، هشتاد درصد برندگان جایزۀ صلح نوبل و بسیاری از هنرمندان مشهور فراماسون هستند. هدایت بسیاری از دانشگاههای بزرگ دنیا نیز با فراماسونهاست. بیشتر مقامات شیخ نشین های عرب حوزۀ خلیج فارس و دیگر كشورهای عربی و ترکیه از اعضای این تشکیلات هستند. در ترکیه، لژها و مجلّات ماسونی همچون «معمار سینان» فعالیت علنی دارند. فراماسونهای عراقی نیز در ماه مه 2007 اولین لژ خود را تأسیس کردند.

* سیف الاسلام قذافی در یكی از مصاحبه های مطبوعاتی خود برای ابراز سرسپردگی به محفل ایلومیناتی، در كنار تصویر یك هرم ایلومیناتی ایستاد، غافل از این واقعیت كه از دیدگاه ایلومیناتی ها هنگامی كه تاریخ مصرف مهره ای منقضی گردد باید از صحنه خارج شود. لازم به ذكر است كه مادر معمر قذافی معدوم دارای نسبی یهودی بود و خود قذافی نیز یكی از هم پیمانان مهم اسرائیل در منطقه بود. نماد فراماسونهای Order of the Bath در گردن ملک فهد


منبع:http://asraar.ir

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
mohsen
پنجشنبه 19 مرداد 1391
شنبه 31 شهریور 1397 09:35 ب.ظ

Wow many of fantastic information.
canadian pharcharmy online canadian prescriptions online serc 24 mg canadianpharmacyusa24h is it legal drugs for sale in canada canada rx Northwest Pharmacy online pharmacies in usa canada drug pharmacy canada online pharmacies legitimate canadian pharmacycanadian pharmacy
چهارشنبه 28 شهریور 1397 10:42 ب.ظ

Regards! I value this!
cialis price thailand cialis generika dose size of cialis cialis sicuro in linea free generic cialis generic cialis 20mg uk how to purchase cialis on line cialis for sale in europa cialis online nederland tadalafilo
پنجشنبه 15 شهریور 1397 09:12 ق.ظ

Incredible all kinds of superb material!
tadalafil generic only best offers cialis use cialis italia gratis viagra or cialis viagra vs cialis cialis manufacturer coupon cialis 5 mg para diabeticos generic cialis 20mg uk buy cialis online buy online cialis 5mg
چهارشنبه 14 شهریور 1397 01:06 ق.ظ

Thank you. Useful stuff.
canadian pharmacys canadianpharmacy canadian pharmacy viagra brand canadian rxlist canada online pharmacy canada rx canadian drugs northwest pharmacies mail order reputable canadian prescriptions online canadian cialis
دوشنبه 12 شهریور 1397 11:11 ب.ظ

Regards. Plenty of material.

cialis generisches kanada how much does a cialis cost buy generic cialis cialis 5 mg para diabeticos cialis online cialis en mexico precio prezzo di cialis in bulgaria where cheapest cialis free generic cialis can i take cialis and ecstasy
دوشنبه 12 شهریور 1397 05:23 ق.ظ

Nicely put, Cheers!
generic cialis we recommend cheapest cialis ou acheter du cialis pas cher cialis with 2 days delivery cialis 20 mg cost cialis generico postepay costo in farmacia cialis acheter du cialis a geneve what is cialis viagra or cialis
سه شنبه 23 مرداد 1397 04:44 ق.ظ

You said it nicely..
buy viagra without rx buy viagra overnight order viagra online uk cheap generic viagra online pharmacy buy viagra online rx. best place to buy viagra how to buy cheap viagra online where can i buy sildenafil online cheap viagra online usa how to get viagra online
دوشنبه 22 مرداد 1397 07:35 ب.ظ

You made your point!
link for you cialis price cialis therapie best generic drugs cialis cialis 5 mg funziona prix de cialis when will generic cialis be available cialis qualitat cialis kaufen cialis farmacias guadalajara link for you cialis price
دوشنبه 7 خرداد 1397 06:26 ق.ظ

Kudos! A lot of advice.

buying brand cialis online we choice cialis pfizer india enter site very cheap cialis we use it cialis online store tadalafil viagra vs cialis callus cialis mit grapefruitsaft cialis in sconto viagra vs cialis
جمعه 7 اردیبهشت 1397 09:37 ب.ظ

Whoa a good deal of wonderful data.
tadalafil 10 mg buy cialis uk no prescription cialis for sale where to buy cialis in ontario cialis per paypa cialis generic we like it cialis price buy cialis uk no prescription import cialis cialis cipla best buy
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 11:11 ق.ظ

Cheers! Ample data!

cheap generic viagra online pharmacy where to buy viagra for women where buy viagra viagra pharmacy online viagra buy viagra order viagra without prescription uk sildenafil how to buy viagra without prescription where can i buy viagra how can i get viagra online buy viagra usa
شنبه 18 فروردین 1397 03:21 ق.ظ

Kudos. I value this.
cialis 20 mg cost cialis 50 mg soft tab cialis super kamagra buy cialis sample pack cialis rckenschmerzen buy cialis can i take cialis and ecstasy cialis 30 day sample cialis side effects dangers cialis 5mg prix
شنبه 4 فروردین 1397 01:52 ق.ظ

Wonderful data. Thanks a lot.
cialis generico in farmacia cialis 10 doctissimo cost of cialis cvs costo in farmacia cialis cialis generico en mexico generic cialis pro cilas cialis per paypa cialis 20 mg cost cialis coupon
دوشنبه 28 اسفند 1396 07:07 ق.ظ

Terrific postings. With thanks.
prezzo di cialis in bulgaria cialis online napol cialis sans ordonnance buy original cialis generic cialis at walmart we like it cialis price tadalafil 5mg cuanto cuesta cialis yaho cialis 20 mg cut in half cialis preise schweiz
یکشنبه 6 اسفند 1396 09:34 ب.ظ
من به این موضوع تازه می اندیشم، من بر این مسئله خندیدم
من متوجه شدم که کاملا مفید است و به من کمک کرده است
بارها من امیدوارم که به کاربران مختلف کمک کند و کمک کند
آن را به من کمک کرد. کارت عالی بود.
جمعه 4 اسفند 1396 10:28 ب.ظ
سلام! من فقط می خواهم به شما یک عظمت بزرگ برای اطلاعات بزرگ شما
اینجا در این پست هست من به زودی به وبلاگ شما میرسم.
پنجشنبه 28 دی 1396 12:36 ق.ظ
انگار ذهن من را میخوانی! به نظر می رسد که شما در مورد این خیلی بدانید
این کتاب را در آن یا چیزی نوشت. من فکر می کنم که تو
می تواند با چند عکس برای راندن پیام خانه انجام دهد
کمی، اما به جای آن، این وبلاگ با شکوه است.

خوب خواندن مطمئنا برگشتم
جمعه 17 آذر 1396 02:07 ب.ظ
Fine way of describing, and nice article to take
facts about my presentation subject, which i am going
to present in institution of higher education.
دوشنبه 27 شهریور 1396 05:22 ق.ظ
The other day, while I was at work, my sister stole my
iphone and tested to see if it can survive a thirty
foot drop, just so she can be a youtube sensation. My iPad is now destroyed and she has 83 views.
I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!
دوشنبه 30 مرداد 1396 10:44 ق.ظ
Hey There. I found your blog using msn. This is a really well written article.
I will be sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post.
I will certainly return.
دوشنبه 16 مرداد 1396 07:32 ق.ظ
Hi there! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and
tell you I genuinely enjoy reading your blog posts. Can you suggest any other
blogs/websites/forums that cover the same topics?
Appreciate it!
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:03 ب.ظ
Magnificent goods from you, man. I have take into accout your
stuff prior to and you're simply too great. I really
like what you have received right here, certainly like what you're saying and the way in which in which you are saying it.

You're making it entertaining and you still take care of to stay it sensible.

I cant wait to learn much more from you. This is really a wonderful web site.
شنبه 14 مرداد 1396 06:50 ق.ظ
I think this is one of the most significant info for me.
And i am glad reading your article. But want to remark on some general
things, The website style is wonderful, the articles is really great
: D. Good job, cheers
جمعه 13 مرداد 1396 02:30 ب.ظ
What's up colleagues, how is everything, and what you would like to say
about this article, in my view its really amazing in support
of me.
جمعه 6 مرداد 1396 06:27 ب.ظ
Hello, I enjoy reading through your article post. I like to write a little comment to
support you.
سه شنبه 22 فروردین 1396 05:46 ب.ظ
It's really a cool and useful piece of information. I'm satisfied that you just shared this helpful info with us.

Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
تابلو طلا تابلو طلا تابلو طلا تابلو طلا
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای تک شاخ محفوظ است