تبلیغات
تک شاخ - اعتقادات و نمادهای فراماسونری
تک شاخ
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : mohsen
نویسندگان
در ابتدا باید عرض كنم كه از سیتره ی فراماسونری در ایران و جهان بسیار شوكه شدم...  ولی باید با اطلاع رسانی صریح گامی هر چند كوچك برای مقابله با این پدیده ی شوم برداریم.....امیدوارم مطالب زیر مفید باشه....

 اعتقادات و نمادهای فراماسونری: مایكل هاوارد، مورخ آمریكایی می‌نویسد: «چرا مسیحیت منتقد فراماسونری است؟ پاسخ این سؤال در اسرار(الحادی) فراماسونری نهفته است. اگر این اسرار در دسترس عموم قرار گیرد برای كسانی كه از فلسفه آن مطلع نیستند قابل درك نخواهد بود. در حقیقت احتمال این كه بسیاری از اعضای لژها نیز معنای این اسرار را درك كنند پائین است. در میان كسانی كه به درجات بالای سازمان رسیده‌اند، ماسون‌هایی وجود دارند كه خود را وارثان سنت كهن و متعلق به دوران پیش از میلاد می‌دانند كه از اعصار پیشین به تواتر به آنها منتقل شده است. ماسون‌های عالی‌رتبه دانش خاص خود را از سایر اعضا مخفی نگه می‌دارند». ماسون اعظم، نكدت اجران می‌نویسد: «بعضی ماسون‌ها گمان می‌كنند فراماسونری نوعی سازمان نیمه‌مذهبی ـ نیمه‌خیریه است كه در آن می‌توانند ارتباطات اجتماعی پسندیده داشته باشند و لذت ببرند. عده‌ای دیگر فكر می‌كنند هدف فراماسونری این است كه از انسان‌های خوب انسانهای بهتری بسازد. باز عده‌ای گمان می‌كنند فراماسونری محل شخصیت‌سازی است. به طور خلاصه كسانی كه با نحوۀ خواندن و نوشتن زبان خاص ما آشنا نیستند، معنای نمادها و تماثیل را به این شكل درك می‌كنند».

بخشی از عقاید رسمیِ ماسون ها عبارتند از: اعتقاد به نوربخش بودن شیطان(*Lucifer)و بزرگداشت او و نمادهای شیطانی، بزرگداشت الهه های ملل باستان، مانند ایزس، لات، بعل، و ...، احترام به عقاید مشرکان جاهلیت (Paganism)و عمل به آداب و رسوم مصر باستان، اعتقاد به ماتریالیزم(ماده گرایی)، و عدم اعتقاد به روح.

* به اعتقاد آنها «لوسیفر» نماد نور عقل و قوه درک بشر است. از آغاز عصر به اصطلاح «روشنگری» در قرن هجدهم و قدرت یافتن فراماسونری، فرهنگ غربی بر اساس انکار خداوند شکل گرفته و به تدریج «لوسیفریانیزم» جایگزین «مسیحیت» گردیده است.

فراماسونها سابق بر این وجود خالق هستی را به کلّی انکار می کردند، اما امروزه که با پیشرفت علم و مکشوف شدن گوشه ای از اسرار شگفت انگیز کائنات، عقل بشری به درجه ای از کمال رسیده است که از انکار بدیهیات دست کشد، فراماسونها ناگزیر ابراز می دارند که مانند ادیان آسمانی به یک وجود برتر اعتقاد دارند که نام آن را«معمار بزرگ کائنات»[24] یا «وجود اعلی»[25]نهاده اند که البته از نظر ایشان، این وجود همان «تعادل موجود در عالم خلقت» و یا «انرژی ایجاد کنندۀ تعادل عالم خلقت» است: «ثابت گردیده است که خداوندی که همه چیز را به وجود آورده و کائنات را احاطه نموده، همان انرژی است!».[26]«شما بنا به میل و اراده تان، روح و هوشتان یا بر اساس درک و ایمانتان می توانید خدا را با نام های طبیعت، قدر، قدرت یا قانون بخوانید!».[27]

این تشکیلات برای تضمین بقای اعتقاد اصلیِ خود مبنی بر انکار وجود آفریدگار در دورۀ معاصر که علم راهی تردیدناپذیر به سوی خالق هستی گشوده است، از راهی جدید و خطرناک وارد شده و با تبلیغات وسیع پیرامونِ اصالت و قدرت برترِ انرژی و نیز ذهن، این عقیدۀ انحرافی را جایگزین اعتقاد به خالق کائنات کرده و با الفاظ فریبنده و بی محتوا به اغوای جوانان سرتاسر جهان مشغول است. در اظهار نظرهای ماسونها، از ابتدا هر امر مرتبط با خدا و مذهب نفی گردیده است:

«اعتقاد به بقای روح، فرو رفتن در اوهام و تخیلات است».[28]

«قبول امر حیات انسان پس از مرگ توسط مرام ماسونی که مرامی خردگرا و پوزیتیویست است، امکان پذیر نمی باشد».[29]

در یکی از آخرین آثار پر فروش فراماسونری به نام «نماد گمشده» ( اثر جدیدِ نویسندۀ «کد داوینچی»)، از ابتدا تا انتها به ترتیب چنین عباراتی به چشم می خورد: تمرکز ذهن قابلیت تغییر جرم مادی را دارد- افکار ما می تواند تا ذرّات بنیادی رسوخ کند- ذهن واقعاً قادر به دگرگونی جهان مادی است- دانش صحیح بشر را قادر به انجام کارهایی شگفت انگیز و خداگونه می کند- ما صاحب کائنات هستیم!- وحدت با کائنات!- تو خودت خدا هستی!- زندگی پس از مرگ ساخته و پرداختۀ ذهن بشر است!- اگر اجدادمان امروز ما را می دیدند به طور قطع تصوّر می کردند ما از خدایان هستیم!- از خداوند در کتاب مقدس به صورت جمع یاد شده، زیرا اذهان بشر جمع است!
فراماسونها به یاری امکانات وسیع رسانه ای خود حتی تئوری های علمی را نیز مصادره کرده آنها را در راستای القای این معانیِ انحرافی به مخاطب به کار می گیرند. به عنوان نمونه، تئوری استرینگ(ارتعاش) در فیزیک جدید، در کتاب و فیلم «راز» که سالهاست پیرامون آن تبلیغ می شود چنین معرفی می گردد:

چگونه هستی را با قصد و نیت كنترل كنیم؟!- تئوری استرینگ راهی است برای توصیف تمامی نیروها و همۀ ماده ها، از اتم گرفته تا كرۀ زمین و تا آخر كهكشانها، از تولد زمان تا آخرین ثانیۀ هستی، از ازل تا ابد در یك تئوری واحد؛ یك تئوری برای همه چیز! - تصور كنید كه ما می توانستیم فضا یا زمان را كنترل كنیم- از آنجایی كه تمامی هستی انرژی است و انرژی هستی هیچ وقت از بین نمی رود و می دانیم كه این انرژی به راحتی قابل به دست آوردن است، پس در این صورت ما هر آنچه را كه در دنیا بخواهیم می توانیم از طریق این تئوری ساده به دست آوریم-این رؤیایی است كه ذهن باهوش ترین دانشمندان را از زمان انیشتین شیفته خود ساخته است و اكنون دانشمندان آن را یافته اند. آنان به این نتیجه شگفت انگیز رسیده اند كه دنیایی كه در آن زندگی می كنیم، تنها دنیای موجود در هستی نیست (فراماسونری که تا چند دهه پیش متافیزیک را به کلی انکار می کرد امروز تازه به این نتیجه رسیده است!). این موضوع حدود یكصد سال علم را در تاریكی فرو برده بود؛ این كه ممكن است دنیاهای مخفی مرموزی ورای حواس انسانی وجود داشته باشد. عارفان پیش تر ادعا كرده بودند كه چنین مکانهایی وجود دارند، آنها گفته بودند كه این دنیاها پر از ارواح و اشباح هستند! و امروز در قرن بیست و یکم آن چیزی كه علم پیشرفته می خواهد این است كه این خرافات را از لحاظ علمی اثبات كرده و معنا دار سازد!*– مصاحبۀ لَری کینگ، مجری شبکۀ تلویزیونی سی.اِن.اِن با آنتونی رابینز، نابغۀ قرن و یکی از بزرگترین روانشناسان جهان پیرامون قانون جذب و راز**.

*حال که دیگر نمی توانند منکر متافیزیک شوند نام آن را خرافات نهاده اند! معنادار ساختنِ آن نیز یعنی تصرف آن و ارائۀ تحریف شدۀ آن به مردم در راستای انحراف آنان از فطرت خداپرستی. خرافه معرفی نمودنِ دین یکی از راهبردهای فراماسونری است. فراماسونها و عوامل ایشان سعی می کنند واژه های «ادیان» و «خرافات» را به صورت توأم به کار ببرند. این راهبرد چندی است که به صورت هماهنگ از رسانه های فارسی زبان از لس انجلس تا لندن به کار گرفته شده است.

فراماسونری و صهیونیزم امکانات وسیع رسانه ای خود را به طور سیستماتیک در خدمت ترویج این تئوری ها برای انحراف بشریت از فطرت خداپرستی به کار گرفته اند و متأسفانه عدۀ بسیاری از مردم جهان از روی ناآگاهی با ایشان همکاری کرده و برای این محصولات تبلیغ می کنند. متأسفانه امروز، بسیاری از مبانی اعتقادی ‌ماسونی در قالب آثار روان‌شناسی به مردم تحمیل می گردد.

فراماسونری برای نابودی بزرگترین مانع سد راه خود که دین و خداپرستی می باشد، مکتب اومانیزم(انسان پرستی) را ابداع کرده است تا تقدّس انسانیت را جایگزین تقدّس الوهیت نماید.

كرلیس لامنت، از سخن سرایان اومانیزم، در كتاب «فلسفه اومانیزم» می‌نویسد: «اومانیسم معتقد است كه ماده و انرژی اساس جهان است و ماوراء الطبیعه وجود ندارد. غیرواقعی بودن ماوراء الطبیعه به این معناست كه اولاً در سطح بشری، انسان‌ها دارای روح غیرمادی و جاودان نیستند، و ثانیاً در سطح جهانی، عالم صاحب خدای غیرمادی و فناناپذیر نیست»-Lamont,The Philosophy of  Humanism, 1977, p. 116   جی. دی. باك نیز در كتاب «فراماسونری اسرارآمیز» می نویسد: «تنها خدایی كه فراماسونری قبول دارد انسان است». امروز فراماسونری با محور قرار دادن مکاتب اومانیزم و اپیکوریزم(لذت پرستی) در حوزۀ فعالیتهای فرهنگی- اجتماعی خود به دو دستاویز محکم برای جلب اکثریت گمراه جامعۀ بشری دست یافته است.
فراماسونها به شدت نمادگرا هستند. نمادها در اثر تکرار، به صورت ناخودآگاه در اذهان تثبیت می شوند. یکی از نمادهای فراماسونری، برج باریک و بلندی است که رأس آن به شکل هرم بوده و «اُبِلیسک» نام دارد. این نماد در میادین بیشتر شهرهای غرب خودنمایی می کند. حضور این نماد در هر کجای جهان نشان دهندة حضور و سلطة فراماسونها بر مقدّرات آن سرزمین است. بزرگترین ابلیسك دنیا در شهر واشنگتن ساخته شده كه ارتفاع آن به 555 متر می رسد و رؤسای جمهور آمریكا سوگند خود را در پای آن یاد می كنند.


تصویر دوم از سمت راست، ابلیسک شهر واشنگتن، و تصویر اول از سمت چپ، یکی از جمراتی بود که حاجیان بدان سنگ می زدند و حکومت سعودی آن را تخریب و به جایش دیواری بنا کرده است.


چشم جهان بین در کلیسا
 ابلسیک نماد ابلیس و سمبل آلت تناسلی یکی از شیاطین اساطیری است که در مصر باستان مظهر زایندگی و باروری قلمداد می شد و در فراماسونری مظهر لذت و حیات بوده و دارای تقدّس است!ترک خوردن ابلیسک پایتخت آمریکا در پی زلزله ماه آگوست 2011؛

علامتی ظریف از زوال قریب الوقوع نظام شیطانی حاکم بر زمین


علامت پرگار و گونیا و زمین شطرنجی نیز از نمادهای فراماسونری است. یکی از دیگر نمادهای اصلیِ فراماسونری «هرم» است که در معماری برخی از بناها در غرب مورد استفاده قرار می گیرد و متأسفانه در معماری کشورهای اسلامی نیز وارد شده است(روند استفاده از هرم در معماری ساختمانها در شهرهای کشور رو به فزونی است. سازندگان این بناها دانسته یا نادانسته نماد شیطان بر پا می کنند. متآسفانه حتی مسجدی در تهران به سبک معماری کاملاً ماسونی ساخته شده است).


یکی از اهرام ثلاثه مصر باستان

هتل لاکسور واقع در شهر لاس وگاس(ایالت نوادای آمریکا)
 بنای یادبود ماسونی در شهر ایلات اسرائیل
 مرکز خرید وافی،دوبی(امارات متحدۀ عربی)


 فراماسونها برای رتبه بندی های ماسونی و... در لژها گرد هم می آیند.از جمله مناسک فراماسونها و شیطان پرستان برای جلب رضایت شیطان و بهره مندی از امدادهای او در این گردهمایی ها انجام «قربانی» است که معمولاً کودکان برای آن انتخاب می شوند. انجام مراسم قربانی بر زمین شطرنجی، بین دو ستون نور و ظلمت، در اوقاتی خاصّ صورت می گیرد.

مراسم شرک آمیز قربانی در فراماسونری ریشه در انحراف یهود و تقلید ایشان از مناسک و اعتقادات اقوام مشرک مجاور دارد.

«آنها از تمامی فرامین خداوند رویگردان شدند و دو گوساله از فلز ساختند. ستونی (ابلیسک) ملعون ساختند و به پرستش بعل و شیاطین مشغول شدند. آنها حتی دختران و پسران خود را در آتش قربانی نمودند. آنها با پیشگویان و فالگیران به صحبت پرداختند و سحر و جادو به کار گرفتند و خود را به شیطان فروختند. خداوند را خشمگین ساختند و خدا در خشمش آنها را از خود دور ساخت. تنها طایفۀ یهودا در زمین باقی ماند. اما حتی مردم یهودا نیز از اطاعت فرامین خداوند سرباز زدند. آنها همان راههای شیطانی را که بنی‌اسرائیل رفته بودند را در پیش گرفتند. پس خداوند تمام بنی‌اسرائیل را پس زد، آنها را مجازات کرد و تسلیم دشمنان و مهاجمین نمود تا نابود شدند»- کتاب دوم پادشاهان 20-16: 17.

«شما محرابِ مولوخ را بر پا کردید و ستارۀ خدایتان رفان را. شما برای پرستش، بتها را بر پا کردید. به همین سبب شما را به بابل به تبعید می فرستم»- انجیل؛ 43: 7.

«باز هم به بنی اسرائیل می گویم: هر کس، چه بنی اسرائیل و چه دیگران، فرزندش را به مولوخ دهد، همانا مجازات او مرگ است و من رویم را از او خواهم گرداند»- سِفر لاویان 5-2: 20.

و در کتاب ارمیای نبی می‌خوانیم: «آنها در درۀ هینون، توفِت هایی بلند ساخته اند تا پسران و دخترانشان را در آتش بسوزانند».

این در حالی است که در تلمود بابلی می خوانیم: «میشنا: کسی که فرزندش را به مولوخ می دهد مجازات نخواهد شد»-سن هدرین 64. 

البته فراماسونها امروز کودکان خویش را قربانی نمی کنند بلکه این کار را با کودکان ربوده شده انجام می دهند. چندین سال پیش هنگامی كه تصمیم به تعمیر و بازسازی خانه‌ای که بنجامین فرانکلین آمریکایی در هنگام اقامت در لندن در آن سکونت داشت گرفته شد، کارگران باقیمانده ده جسد را در خانه این پدر محترم آمریکا پیدا کردند كه شش تای آنان کودک بودند. اعلام شد كه وی احتمالاً این اجساد را برای تشریح و مطالعات علمی به خانه آورده است  اما شواهد موجود حکایت از آن دارد که آنها به سبک شیطان پرستها و ظاهراً در یک مراسم قربانی کشته شده اند. لازم به ذكر است كه فرانكلین از اعضای "Hellfire Club" بود. این كلوپ انگلیسی ویژه شخصیتهایی بود كه علاقه به امور «غیر اخلاقی» داشته و عمدتاً در سیاست بودند("Do what thou wilt" یعنی: «هر چه دلت خواست بكن» شعار این کلوپ بود، یعنی فلسفه معروف به «تلما» که بعداً توسط آلیستر کرولی نیز ارائه شد).


دیوید آیک محقق انگلیسی هنگام صحبت درباره اجساد پیدا شده در خانه فرانکلین


 

برای مطالعۀ مقالاتی مستند در این زمینه به پایگاههای ذیل مراجعه فرمایید:

bidari-andishe.blogfa.com - alvadossadegh.com ،مقالۀ «گذری بر موضوع قربانی انسان در آئین های رازآلود» 

ابلیس که بنا بر شهادت قرآن جاویدان، به عزّت خداوند سوگند خورده است که بشریت را گمراه نماید، و نیز بنا بر شهادت قرآن، به اولیای خویش وحی و الهام می نماید، خود در لژهای فراماسونری حضور می یابد. آنچه کابالیستهای یهودی کهن پی ریختند و اخلاف ایشان نسل اندر نسل در جهت گسترش آن کوشیدند امروز به صورت سیطرۀ تشکیلات فراماسونری و نظام حاکمیت ابلیس بر زمین درآمده است. قرآن تصریح می کند که کید ابلیس ضعیف است، اما علت دست یابی او به چنین سطحی از قدرت در زمین این است که عده ای از انسانها نیروی فکر و اراده و همچنین کالبد خود را در اختیار او قرار داده اند. فراماسونها ابزار ابلیس برای گسترش شرّ و فساد و گمراهی در زمینند و در ازای ارائۀ این خدمات، از کمکهای وی در جهت گسترش قدرت و افزایش ثروتشان بهره مند می گردند. برای اطلاع بیشتر تماشای مستند «ظهور» را به خوانندگان محترم توصیه می کنیم: arrivals.mouood.org


مراسم قربانی در برابر مولوخاعداد سیزده، و سی و سه اعداد مقدس ماسونها هستند. فراماسونها در بسیاری از نماد های خود، تعداد اجزاء را 13 قرار می دهند(مانند تعداد ردیفهای سطح هرم ایلومیناتی بر اسکناس دلار آمریکا و...).

سیر ماسون دارای سی و سه رتبه است که سه رتبۀ اولیۀ آن به ترتیب عبارتند از: کارآموزی، کاریاری، و استادی. ماسونی که به درجۀ سی و سه می رسد، قدرت زیادی داشته و ماسون اعظم نامیده می شود. وی بالاترین مقام لژ را در اختیار دارد. لژها بر اساس ضوابطی توسط گراند لژها(لژهای بزرگ) هدایت می شوند. هدایت عضو فراماسونری از رتبۀ چهارم به بالا با گراند لژها نیست، بلکه با «شورای طریقت ماسونی» است که بر کل تشکیلات ماسونی احاطه دارد. اعضای جدید غالباً به اغوای ثروت و قدرت، نسبت به ورود به تشکیلات تمایل نشان می‌دهند. در این سطح، اعضاء تنها تصوّر می کنند که فراماسونری یك باشگاه اجتماعی مخفیِ مبتنی بر اخلاقیات شهسواری است. عضو جدید چشم بسته به محل تشکیل جلسات برده می شود، و هنگامی که وی چشم می گشاید با افرادی روبرو می شود که با چهره های پوشیده با وی سخن می گویند. فردی که به جامعۀ برادران فراماسون بپیوندد سوگندنامه ای را امضا می کند که بر اساس آن باید با رازداری و وفاداری کامل خود را وقف اهداف انجمن سازد. در صورت افشای اسرار سازمان، عضو خاطی به شدیدترین نوع مجازاتها محکوم می گردد، اما با این حال بسیاری از این تشکیلات خارج شده و اسراری از آن را برملا کرده اند. سناریوی كلی انجمن در اختیار هیچ كس نهاده نمی‌شود، فقط تكه‌هایی از آنچه كه به نظر می‌آید تصویری از طرحی فوق‌العاده مهم باشد به آنها داده می‌شود. هر چه درجۀ عضو جدید در تشکیلات ارتقاء می یابد، درهای بیشتری از لحاظ شغل و جایگاه اجتماعی به روی او گشوده می‌شود. برای صعود به درجات بالاتر، فرد باید آموزشهای لازم را دیده و مراتب سرسپردگی را به طور کامل ثابت کرده باشد. فراماسونری با استفاده از ابزارهای تطمیع و تهدید و محاصرۀ ذهنی و... از افراد عادی، اشخاصی سرسپرده و مطیع می سازد که فارغ از منطق، همۀ روابط عاطفی و اخلاقی و خانوادگی را نفی می کنند. فراماسونها در مراسم خویش از وسایل و ابزاری چون گونیا و چکش و پرگار و پیش بند و... استفاده می کنند که برای هر یک معانی و مفاهیم خاصی وضع کرده اند. رعایت این همه آداب و رسوم برای رشد روحیۀ اطاعت و ایمان به تشکیلات است. در رأس هرم انجمن، گروهی  قرار دارد كه از دستور كار كامل سازمان مطلّع است. این گروه نخبۀ برخوردار از امتیازات خاص، تحت عنوان «ایلومیناتی» شناخته می‌شود. تساهل وتسامح (تلورانس) از اصول مبناییِ فراماسونری است. لژهای فراماسونری تلاش می کنند تا با تبلیغ مدارای اعتقادی، جوامع گوناگون را از نظر عقیدتی متزلزل کرده و بدین ترتیب موانع نفوذ را از سر راه خود بردارند. فراماسونها علائم خاصی چون نحوۀ لباس پوشیدن، صحبت کردن، دست دادن و... برای خود وضع می کنند تا اعضای لژهای گوناگون از این طریق یکدیگر را در مجامع عمومی شناسایی کنند. فراماسونهای رده های بالاتر، رده پائینی ها را می شناسند، اما رده پائینی ها، رده بالایی ها را نمی شناسند.


سلسله مراتب فراماسونری


مُهر بزرگ ایالات متحده 


  عقاب دو سر ماسونی


عقاب دو سرِ ماسونهای(order of Malta)


ستارۀ پنج پرِ کابالا و شیطان پرستیعلامت آنخ (Ankh) – این علامت فراماسونری امروز یکی از نمادهای «فمنیسم» است.


برجسته ترین افراد خاندان سلطنتی انگلستان پس از رسیدن به سن 21 سالگی رسماً به عضویت تشکیلات ماسونی انگلستان در می آیند. نخست وزیران انگلیس در 150 سال گذشته، همگی از استادان اعظم فراماسونری بوده اند. کتاب برادری، نوشتۀ استفان نایت که دربارۀ نفوذ فراماسونری در حکومت انگلستان بود توسط دولت این کشور از بازار جمع آوری گشت و نویسنده نیز 18 ماه پس از چاپ کتابش در سن 33 سلگی به قتل رسید. سلطه صهیونیزم بر سیاست و اقتصاد انگلیس در آغاز قرن بیستم به جایی رسید که ویلفرید اسکاون بلونت، آزادیخواه انگلیسی که خود به یکی از خاندان های اشرافی انگلیس تعلق داشت، درباره آن  نوشت: «امروزه امپراتوری بریتانیا  نه به وسیله انگلیسی ها و طبق اصول انگلیسی یا حتی به خاطر منافع انگلیسی، بلکه به وسیله یک دار و دسته اشرار بین المللی اداره می شود که تمامی حیات اجتماعی ما را به فساد کشیده اند و پول تنها خدای آنان است. انگلستان به عنوان یک ملّت، با تمامی آرمان های کهنش به سان سایر ملّتهای مسیحی مرده است...». شایان ذکر است که شبکه تلویزیونی بی بی سی اخیراً در تلاشی مذبوحانه برای خنثی سازی افشای اسرار فراماسونری و انحراف اذهان از فعالیتهای کنونی آن، با نشان دادن یکی از لژهای فراماسونری لندن گفت که:  این ساختمان که تصور می شده است محل سازماندهی بسیاری از توطئه های تاریخ معاصر باشد اکنون برای بازدید عموم آزاد است.  یعنی فراماسونری به تاریخ پیوسته و امروز دیگر نگرانی از توطئه های این سازمان موضوعیت ندارد!

«براساس اسناد سازمان جهانی فراماسونری، چهارده تن از رؤسای جمهوری آمریكا از سال 1799 تا 1966 از جمله جرج واشنگتن و هری ترومن و پادشاهان انگلیس، سوئد، آلمان، زمامداران فرانسه و قهرمانان انقلاب كبیر آن كشور از قبیل روبسپیر و دانتون و... همگی فراماسون بوده اند»- اسناد ساواك به نقل از كتاب «فراموشخانه و فراماسونری در ایران» نوشته اسماعیل رائین درج شده در جلد دوم كتاب «استاد فراماسونری در ایران»- موسسۀ مطالعات و پژوهش های سیاسی- چاپ اول، 1380.

پنجاه تن از 56 امضاء کنندۀ بیانیۀ استقلال آمریکا (1776 م.) ماسون بوده اند. بیشتر رؤسای جمهور آمریکا عضو جوامع مخفی چون Masonary، Freemasonary، Occult، Theosophical Society، Illuminati و... بوده اند. جرج واشنگتن، اولین رئیس جمهور و بنیانگذار کشور آمریکا مقام ماسون اعظم داشته و معماری آرامگاه وی و همچنین کاخ سفید بر اساس معماری کنیسه های یهودی و لژهایفراماسونری طراحی شده است.
  پرگار و گونیای ماسونی بر سنگ قبر جرج واشنگتن( حرف G نمایانگر کلمه goat به معنی بز است که مقصود از آن، ابلیس می باشد)بر اسکناس‌ دلار آمریکا ابلیسکی با هرم ناتمام و چشم جهان بینِ ایلومیناتی نقش شده که در نمادهای ماسونی به معنای این است که: «ما سهم خود را انجام داده‌ایم و با ظهور لوسیفر (ابلیس یا ناجی بزرگ ماسونها) هرم کامل خواهد شد». بر بالای این نماد که مُهر بزرگ نام دارد، به لاتین نوشته شده:”Annuit cœptis” یعنی: «او از اعمال ما راضی است». و در پائین نوشته شده: “Novus ordo seclorum” یعنی: «نظام نوین دنیوی».  بنیانگذاران فراماسون ایالات متحده، آرمان ها و مقاصد فرقه صهیونیزم را در عمق ساختار سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی این كشور جای دادند.


*بنا بر اخبار رسمی، خزانه داری فدرال ایالات متحده سال گذشته اعلام کرد که از تاریخ 21 آوریل 2010، جملۀ “In God We Trust” را از روی اسکناس دلار حذف می کند.   

جان اف. کندی و ابراهام لینکلن دو رئیس جمهورِ غیر ماسون آمریکا بودند که هر دو ترور شدند. جان اف. کندی پیش از این که هدف سوء قصد قرار گیرد در یک سخنرانی اعلام کرد: «ما در سراسر جهان با کانون توطئه ای بیرحم مواجه هستیم. این کانون بر پایۀ فریب و حرص برای توسعۀ منطقۀ نفوذش استوار است. سیستمی که منابع انسانی و مادی وسیعی را برای ساخت دستگاهی بسیار کارآ و منسجم به زور به خدمت گرفته و عملیات نظامی، جاسوسی، اقتصادی، سیاسی و علمی را با هم ترکیب کرده است. آماده سازی و تدارکاتش پنهانی است نه در معرض دید عموم، و اشتباهاتش دفن می شوند نه تیتر روزنامه ها...». آمرین ترور کندی قتل فجیعی برای وی طراحی نمودند تا درس عبرتی برای رؤسای جمهور بعدی باشد. وی در حالی که با همسر خود در صندلی عقب اتومبیل کروکیِ مخصوص رئیس جمهور نشسته بود و در احاطۀ موتورسوارانِ اسکورت در حال حرکت بود، از بام یک ساختمان از ناحیۀ سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت. معمّای این سوء قصد هرگز حل نشد. تشکیلات فراماسونری بر تربیت و طراحی فکر انسان تأکید ویژه دارد و معماریِ ساختمان در این تشکیلات سه قرن است که جای خود را به معماریِ به اصطلاح «انسان آزاد» داده است. این تشکیلات سازمان یافتۀ بین المللی بر مخفی نگاهداشتن ماهیت یهودی خود اهتمام بسیار ورزیده و خود را سازمانی مسیحی معرفی می كند كه عمده فعالیت آن در قالب ایجاد مؤسسات خیریه و کمک رسانی است. بسیاری از اعضای رده پائین فراماسونری نیز از آنچه از شیطان پرستی و به كارگیری جادوی سیاه در سطوح بالای تشكیلات انجام می گیرد بی اطلاع می باشند. از میان اعضای رده پائین، تنها آنهایی كه قابلیت ذاتی برای شیطان پرستی دارند به مدارج بالا راه می یابند.


تبلیغات ماسونی:

فراماسونری؛ برای بهتر ساختن مردان خوب...!!

(در تصویر فوق برخی روسای جمهور و هنرپیشگان و دیگر مشاهیر آمریکایی به چشم می خورند)


 یک لژ ماسونیجرج بوش در جمع فراماسونها 

طرح ایجاد بناهای شیطانی در بقاع مقدس اسلامی: امروز برج ساعتِ ابراج البیت(متعلق به مجموعۀ بن لادن) که شباهت عجیبی به ابلیسکِ ساعت بیگ بن در لندن دارد در حال قد افراشتن در جوار خانۀ کعبه است. این برج با ارتفاع 595 متر در میان دو برج کوتاهترِ دروازه مانند قرار گرفته است. دو ستون دروازه ای شکل بر زمین شطرنجی در مصر باستان در میان ساحران و پس از آن در میان کابالیست‌ها و فراماسونها، دروازۀ ارتباط با جهان ماورائیِ ابلیسی شناخته می شوند. ارتكاب اعمال شنیعی چون توهین به مقدسات و انجام قربانی در این دروازه موجب ارتباط ایشان با شیاطین جنّی می شود. قرار است که ساختمانهای ابراج البیت در روز 21 سپتامبر 2012 که از نظر فراماسونها «روز شیطان» است افتتاح شود. نماد كهن شیطان در صحرای عرفات 3 اُبلیسک بود که هر ساله توسط میلیون‌ها زائر خانۀ خدا در مناسك «رمی جمرات» سنگ باران می‌شد. حكومت سعودی این سه نماد را برداشته و به جایش دیواری بنا کرده است (در حالی که این امکان وجود داشت که برای ممانعت از مصدومیت احتمالی حاجیان در این مراسم ترتیب دیگری اتخاذ شود) نماد ابلیسك در حالی از مناسك حج حذف می‌شود كه سِر نورمن فاستر، معمار انگلیسی و ماسون بلندپایه كه پروژۀ بازسازی مكه در دست اوست، در سراسر جهان نمادهای ابلیسك یا هرم‌های ایلومیناتی بر پا می‌كند (ساخت این نمادهای شیطانی در جوار کعبه که مسلمانان از گوشه و کنار جهان به سوی آن نماز می خوانند در حالی است که وهابیون در حال تخریب تمامی آثار و نمادهای اسلامی به عنوان مظاهر شرک و بت پرستی هستند. لطفاً عنوان «جنایات وهابیت» در بخش «وهابیت» را مطالعه فرمایید).


امروزه کارگزاران بیشتر کشورها، هشتاد درصد برندگان جایزۀ صلح نوبل و بسیاری از هنرمندان مشهور فراماسون هستند. هدایت بسیاری از دانشگاههای بزرگ دنیا نیز با فراماسونهاست. بیشتر مقامات شیخ نشین های عرب حوزۀ خلیج فارس و دیگر كشورهای عربی و ترکیه از اعضای این تشکیلات هستند. در ترکیه، لژها و مجلّات ماسونی همچون «معمار سینان» فعالیت علنی دارند. فراماسونهای عراقی نیز در ماه مه 2007 اولین لژ خود را تأسیس کردند.

* سیف الاسلام قذافی در یكی از مصاحبه های مطبوعاتی خود برای ابراز سرسپردگی به محفل ایلومیناتی، در كنار تصویر یك هرم ایلومیناتی ایستاد، غافل از این واقعیت كه از دیدگاه ایلومیناتی ها هنگامی كه تاریخ مصرف مهره ای منقضی گردد باید از صحنه خارج شود. لازم به ذكر است كه مادر معمر قذافی معدوم دارای نسبی یهودی بود و خود قذافی نیز یكی از هم پیمانان مهم اسرائیل در منطقه بود. نماد فراماسونهای Order of the Bath در گردن ملک فهد


منبع:http://asraar.ir

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
mohsen
جمعه 20 مرداد 1391
یکشنبه 6 مرداد 1398 08:12 ق.ظ
Your next one particular would be the acute male member improvement tablets.
Those include the pills with the intention of usually do not surrender anything with
regard to penile bulge yet tend not to award the
abusers any impair possibly. People don’t acquire any up or perhaps negative findings by use up them.
You purchase them voguish a solution to obtaining sizing connected with ones phantasies, preserve stealing them, then one
calendar day achieving so as to you’re moving fiddled.

Your next solitary would be the testing male organ bulge capsule.

Those will be the supplements with the aim of tend not to furnish with no matter which with regards
to penile amplification excluding do not do their consumers any destruction moreover.
A person don’t move any affirmative or even downbeat
outcomes on or after take in them. You obtain them now a cure for having the extent of your own delights, persevere with believing
them, and something day of the week appreciating that will you’re receiving tricked.

Male organ range is usually a precise broadcast for many people work-in. Surgical treatment, product, toehold way after that insertions
am present the whole scheme utilized to increase the size
of the male member, yet these approach are likely to be single useful intended for males
who've comprised a penis damage or even a checkup disorder of
which moves the party from the manhood. A staffs limb carry out worthy functions as well as fixation anatomy,
so this means that will amplification subsists difficult along with risky.

We reassess the top male member bulge supplement with the aim of exist to be had not permitted generally
there. Believe unengaged to catch them dated and choose
which is best in your case.
جمعه 14 تیر 1398 07:15 ب.ظ
great website..plenty of useful information here..im very happy that i came across this during my hunt
جمعه 31 خرداد 1398 02:14 ق.ظ

Terrific tips. Thank you!
cialis italia gratis acquistare cialis internet cialis rckenschmerzen cialis 05 purchase once a day cialis if a woman takes a mans cialis cialis en mexico precio cialis super acti import cialis cialis flussig
چهارشنبه 29 خرداد 1398 03:12 ب.ظ

Regards. Valuable stuff.
free cialis cialis taglich cialis taglich cialis bula cialis generic availability buy cialis online legal 40 mg cialis what if i take cialis kaufen tadalafil 20mg cialis dosage amounts
سه شنبه 28 خرداد 1398 10:45 ب.ظ

Fantastic content, Thank you.
venta de cialis canada cialis generic cialis coupons precios cialis peru usa cialis online buying cialis on internet cialis canada on line india cialis 100mg cost does cialis cause gout cialis 5 mg funziona
دوشنبه 27 خرداد 1398 09:26 ق.ظ

Nicely put, Thanks a lot.
cialis tadalafil female cialis no prescription legalidad de comprar cialis generic low dose cialis buying cialis on internet deutschland cialis online only best offers 100mg cialis cialis 5 mg buy dosagem ideal cialis cialis 20 mg best price
پنجشنبه 23 خرداد 1398 07:34 ق.ظ

With thanks. Excellent information.
cialis great britain cialis price thailand we like it cialis soft gel we recommend cheapest cialis cialis online holland cialis in sconto 5 mg cialis coupon printable when will generic cialis be available generic cialis with dapoxetine cialis daily
دوشنبه 20 خرداد 1398 12:37 ب.ظ

Nicely spoken certainly! .
cialis taglich cialis 20 mg best price cilas achat cialis en suisse tadalafil tablets generic cialis 20mg uk cialis 30 day sample cialis lowest price cialis diario compra buy cialis online cheapest
جمعه 23 فروردین 1398 03:08 ب.ظ

Thank you. Quite a lot of postings.

canadian drug store online pharmacies canadian pharmacies-24h trust pharmacy of canada northwest pharmacies in canada canadian pharmaceuticals online canadian prescriptions online northwest pharmacy canada canadian pharmaceuticals stocks canadian medications online
پنجشنبه 22 فروردین 1398 01:00 ق.ظ

Cheers, Loads of material!

canadian rxlist canadian pharmacy online 24 trust pharmacy canadian online pharmacy canadian medications by mail drugstore online india Canadian Pharmacy USA canada medication cost aarp recommended canadian pharmacies canada medications information
جمعه 16 آذر 1397 04:28 ق.ظ

Helpful data. Thanks!
cialis cost cialis lilly tadalafi cialis flussig cialis patentablauf in deutschland cialis 5 mg schweiz legalidad de comprar cialis link for you cialis price cialis usa cost enter site 20 mg cialis cost only now cialis 20 mg
پنجشنبه 15 آذر 1397 09:09 ق.ظ

Many thanks, I like it!
look here cialis order on line canadian drugs generic cialis cialis 10mg prix pharmaci prix cialis once a da cialis kamagra levitra cialis australian price achat cialis en europe india cialis 100mg cost cialis farmacias guadalajara cialis 50 mg soft tab
چهارشنبه 14 آذر 1397 01:32 ب.ظ

Appreciate it. Quite a lot of stuff!

only here cialis pills enter site 20 mg cialis cost order a sample of cialis cialis dosage cialis 20 mg effectiveness side effects of cialis cialis venta a domicilio cialis lilly tadalafi india cialis 100mg cost cialis patentablauf in deutschland
چهارشنبه 14 آذر 1397 02:04 ق.ظ

Incredible lots of fantastic advice!
usa cialis online cialis patentablauf in deutschland cialis 5mg cialis online napol cialis super kamagra cialis tablets import cialis buy cialis online legal cialis dosage cialis sicuro in linea
سه شنبه 13 آذر 1397 03:04 ب.ظ

Thanks a lot. Ample posts.

we like it safe cheap cialis buying cialis overnight acquistare cialis internet cialis 20mg preis cf how to buy cialis online usa cialis with 2 days delivery cialis tadalafil online viagra vs cialis cialis generico cialis professional from usa
سه شنبه 13 آذر 1397 03:40 ق.ظ

You explained this superbly!
free cialis cialis usa cost precios de cialis generico cialis patentablauf in deutschland generic cialis levitra cialis professional yohimbe cuanto cuesta cialis yaho cialis online tadalafil generic generic cialis review uk
دوشنبه 12 آذر 1397 03:22 ق.ظ

Appreciate it. Quite a lot of content!

buy cialis cheap 10 mg cialis alternative cialis tadalafil online where cheapest cialis cialis canada on line how to purchase cialis on line order cialis from india cialis 20mg preis cf cialis rckenschmerzen buy cialis online nz
یکشنبه 11 آذر 1397 02:47 ب.ظ

Truly many of helpful information!
link for you cialis price cialis lowest price cialis patentablauf in deutschland ou trouver cialis sur le net buy cialis sample pack rx cialis para comprar cialis side effects comprar cialis navarr 5 mg cialis coupon printable buy cialis online nz
یکشنبه 11 آذر 1397 03:06 ق.ظ

Thank you. Loads of information!

import cialis cialis australian price cialis 20mg achat cialis en itali cialis 20 mg effectiveness we recommend cialis best buy prices on cialis 10 mg cialis daily new zealand cialis 200 dollar savings card generic cialis 20mg uk
پنجشنبه 8 آذر 1397 04:16 ب.ظ

Thank you, Lots of information.

the best choice cialis woman cialis dosage cialis name brand cheap costo in farmacia cialis the best site cialis tablets tarif cialis france cialis lowest price trusted tabled cialis softabs recommended site cialis kanada overnight cialis tadalafil
پنجشنبه 8 آذر 1397 04:15 ق.ظ

Really many of helpful data.
deutschland cialis online look here cialis cheap canada non 5 mg cialis generici cialis kaufen cialis cost canadian drugs generic cialis cialis manufacturer coupon cialis coupons printable cialis 30 day sample cilas
چهارشنبه 7 آذر 1397 03:42 ق.ظ

Nicely put, Cheers.
rx cialis para comprar buy cialis online nz prix de cialis venta de cialis canada safe site to buy cialis online cialis generico en mexico click now buy cialis brand cialis et insomni generico cialis mexico price cialis best
پنجشنبه 19 مهر 1397 10:24 ب.ظ

Awesome write ups. Appreciate it!
levitra without a doctor prescription buy levitra online vardenafil 20mg generic levitra levitra online vardenafil vardenafil levitra 20 mg generic levitra levitra
شنبه 7 مهر 1397 07:50 ق.ظ

Seriously lots of fantastic information.
we use it cialis online store cialis soft tabs for sale weblink price cialis best generic drugs cialis cialis for sale order a sample of cialis cost of cialis per pill cialis dose 30mg generic cialis levitra cialis generico lilly
شنبه 31 شهریور 1397 09:35 ب.ظ

Wow many of fantastic information.
canadian pharcharmy online canadian prescriptions online serc 24 mg canadianpharmacyusa24h is it legal drugs for sale in canada canada rx Northwest Pharmacy online pharmacies in usa canada drug pharmacy canada online pharmacies legitimate canadian pharmacycanadian pharmacy
چهارشنبه 28 شهریور 1397 10:42 ب.ظ

Regards! I value this!
cialis price thailand cialis generika dose size of cialis cialis sicuro in linea free generic cialis generic cialis 20mg uk how to purchase cialis on line cialis for sale in europa cialis online nederland tadalafilo
پنجشنبه 15 شهریور 1397 09:12 ق.ظ

Incredible all kinds of superb material!
tadalafil generic only best offers cialis use cialis italia gratis viagra or cialis viagra vs cialis cialis manufacturer coupon cialis 5 mg para diabeticos generic cialis 20mg uk buy cialis online buy online cialis 5mg
چهارشنبه 14 شهریور 1397 01:06 ق.ظ

Thank you. Useful stuff.
canadian pharmacys canadianpharmacy canadian pharmacy viagra brand canadian rxlist canada online pharmacy canada rx canadian drugs northwest pharmacies mail order reputable canadian prescriptions online canadian cialis
دوشنبه 12 شهریور 1397 11:11 ب.ظ

Regards. Plenty of material.

cialis generisches kanada how much does a cialis cost buy generic cialis cialis 5 mg para diabeticos cialis online cialis en mexico precio prezzo di cialis in bulgaria where cheapest cialis free generic cialis can i take cialis and ecstasy
دوشنبه 12 شهریور 1397 05:23 ق.ظ

Nicely put, Cheers!
generic cialis we recommend cheapest cialis ou acheter du cialis pas cher cialis with 2 days delivery cialis 20 mg cost cialis generico postepay costo in farmacia cialis acheter du cialis a geneve what is cialis viagra or cialis
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
تابلو طلا تابلو طلا تابلو طلا تابلو طلا
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای تک شاخ محفوظ است